Firma Arama

Şehir

Sektor

Ürün Grubu

Ziyaretçi Sayısı

free web counter

Hakkımızda

Türkiye'nin en büyük ve en çok sevilen firma rehberi sitesine hoş geldiniz!

    celikkapi.com bir PAKNET BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. markası olup, 1998 yılından beri sektöre hizmet vermektedir……

 

...şimdi, günde yüzlerce yeni ilanla Türkiye’deki çelik kapı firmasının kalbi burada atıyor.”

celikkapi.com Hakkında

celikkapi.com bir firma ve marka rehberidir. Amacı, Internet alışveriş sürecinde tüketiciye bu sektördeki firmaları ve markaları listelemek, firmalar ile müşterileri sanal ortamda buluşturmak için sizlere yardımcı olmaktır. Tüketicilerin çok ürün, çok fiyat ve çok seçenek ile alışveriş kararını vermesini sağlamak, böylece hem sizler ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırma ve reklam şansı bulmuş olacaksınız hem de müşteri için hızlı güvenli ve birçok marka ve ürünü kıyaslayarak kendisi için en doğru ürüne ulaşabilecektir. Bizler de ülkemizdeki Internet perakendeciliğinin gelişimine katkıda bulunmuş olacağız.

celikkapi.com ne işime yarar?

Alışverişte Internet dünyasının avantajlarını yakalamanıza yarar.

Akıllı kararlar verebilmeniz için size ürün, mağaza ve fiyat bilgileri sunar. Siz de bu bilgileri kullanarak Internet üzerinden alışveriş yapıp yapmamaya ya da nereden yapacağınıza karar verirsiniz. Kısacası, gerçek dünyada mağazaları tek tek dolaşarak yapabileceğiniz karşılaştırmalı alışverişi, Internet dünyasında bilgisayarınızın başında yaparsınız.

celikkapi.com, sizi yalnızca 3 adımda aradığınız alışveriş bilgisine ulaştırır.

Birinci adımda, sektördeki tüm Türkiye geneli firmaları görürsünüz. İkinci adımda, ister il seçerek isterseniz de tüm Türkiye geneli firmalar içinde istediğiniz firmayı seçersiniz. Üçüncü adımda ise, firmanın sayfasına gidersiniz ve ilgilendiğiniz size en uygun olan ürünü ve ona ait en güncel fiyat bilgilerine ulaşırsınız. Sonuç olarak, elinizde bir hesap makinesi ile mağaza mağaza gezmek yerine web siteleri arasında dolaşarak, içinizde "acaba daha uygununu bulabilir miydim ?" gibi bir kuşku taşımazsınız. Tabi ki her zaman en ucuz mağazadan alışveriş yapmanız gerekmez, ama güvendiği bir yerden uygun bir fiyata alışveriş yapmayı kim istemez ki?

celikkapi.com 'un size sağladığı servis tamamen ücretsizdir.

Dolaylı ya da dolaysız bir şekilde kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmez. Bir yerlerde gizlenmiş para toplama noktaları yoktur. Öte yandan, tabi ki celikkapi.comda ticari bir girişimdir. celikkapi.com'un gelirleri yalnız ve yalnız reklam ve yönlendirme gelirlerinden oluşur.

 

Anket

Sitemizi Nasil Buldunuz?
Çok Iyi
Iyi
Orta
Kötü

Twitter

Anasayfa

Kurumsal

Firma Arama

Firma Ekleme

Bizimle İletişime Geçin

  /  E-mail Gönderin

  /  celikkapicom

  /  celikkapicom

celikkapi.com bir PAKNET markasıdır 2014.